Mijn naam is Jonna van Dongen en dinsdag 9 november ben ik meegegaan op een excursie georganiseerd door Animoso naar het bezoekerscentrum van Nationaal Park Dwingelderveld. De excursie begon bij van Hall Larenstein en met de bus zijn we naar het bezoekerscentrum gegaan. De plek en tijd van vertrek was allemaal duidelijk van tevoren gecommuniceerd via de mail. De bus stond er al en we gingen precies op tijd weg. Aangekomen bij het bezoekerscentrum konden we gelijk naar binnen en stond er warme koffie en thee voor ons klaar met een koekje. We konden gebruik maken van de toiletten en we mochten ook onze jassen aan de kapstok hangen. Na het drinken van de koffie of thee mochten we plaats nemen op stoelen die al klaar stonden voor ons en begon Casper de Jong, de beheerder van het bezoekerscentrum, met zijn lezing. De lezing was ontzettend interessant en Casper was heel goed te volgen. Alle onderwerpen van het bezoekerscentrum kwamen aan bod en de PowerPoint die erbij was gemaakt was ook erg duidelijk. Na de lezing van Casper hadden we een korte koffie en thee pauze en daarna hadden we de mogelijkheid om door het bezoekerscentrum te lopen en alles te bekijken. Tot slot beantwoordde Casper onze vragen en hierna vertrokken we weer met de bus die klaar stond terug naar van Hall.
De informatie die we uitgelegd kregen was erg leerzaam en de lezing was ook gericht op eventuele banen na de opleiding. De kwaliteit/ prijsverhouding was gepast bij de excursie en alles was super geregeld. Overall hebben mijn klasgenoten en ik echt heel erg genoten van de excursie en zullen we zeker aanwezig zijn als er weer zoiets wordt georganiseerd.
Heel erg bedankt voor het organiseren en tot snel!
0 antwoorden

Plaats een Reactie

Meepraten?
Draag gerust bij!

Laat een reactie achter

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *